Fındıʞkurdu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otobüste yer vermemek için yapılcak şeyler xD

Otobüste yer vermemek için yapılcak şeyler xD Empty Otobüste yer vermemek için yapılcak şeyler xD

Mesaj tarafından nLy_oquzhann Salı Tem. 22, 2008 9:42 pm

*uyuyor numarasi yapılır veya pencere tarafındaki koltuklar tercih edilir

* kendi kendinizi " ben o kadar bekledim onlar da adam olsaydı da binmeselerdi " şeklinde tatmin etmek..

* sinirli gibi gözükmek. bazen tırsıyolar, yer falan isteyemiyolar

* bacagınızı tutup uff uff amma agrıyor diyebilirsiniz

* ‘ignore’ etmek ( bu ne demek die soran olursa aslında chat ile ilgili bi terim yani mesela bi kişiyi ignore edersiniz o kişi sizin özelinize yazamaz,tamamen ignore ederseniz onun yazdıklarını hiç göremezsiniz.. yani görmezden gelmek gibi bişey )

* iki kişilik koltuklarda otobüsün içine gelen tarafa yaşlı birini oturtursunuz... böylece kimseye yer vermek için uğraşmamak bahanesi ile kurtarırsınız

* otobüsün en arkasına oturulur. yaşlılar oraya kadar gelemezler. ve boylece psikolojik baskıdan uzak rahat bir seyahat yaparsınız. (ben bunu yapıyorum bazen Very Happy )

* otobüse binmemek

* başınız avuclarınız ıcıne alıp cok sıkıntılıymış gibi görünmek ve sık sık öfleyip pöflemek...bi sorununuz olduğunu anlayıp size bulaşmayacaklardır...

* kendi kendine konuşup deli izlenimi yaratarak hedef kitleyi bertaraf etmek...

* sürekli dalgn dalgın bir noktaya bakılır ve yanınıza dikilip psikolojik baskı yapan kimseleri görmüyormuş ayağına yatılır

* otobüste yer vermemek icin yapılabilinecek en mantıklı şey hic bir yere oturmayarak ayakta yolculuk etmektir... hiç yer almadıgınızdan yer verme gibi bir sıkıntıya da girmiyeceksinizdir... hatta oturan genclerin yaslılar tarafından nasıl kaldırıldıgını izleyerek sadistce eglenebilir hatta yüzlerine "seninde gelecegin yer burasıydı hadi kalk kalk" anlamında bakıslar atabilir ve eglenceli bi yolculuk gecirebilirsiniz...
nLy_oquzhann
nLy_oquzhann
Gelişmiş Uye
Gelişmiş Uye

- Similar topics